BEZPŁATNE SZKOLENIE dla kobiet

Jak poradzić sobie ze zdradą i wyjść z emocjonalnego rollercostera?

Czyli jak odzyskać szczęście, kobiecość, pewność siebie, wolność, miłość i szacunek do samej siebie i żyć na własnych zasadach.

Na szkoleniu?

Poznasz historię Renaty
Zrozumiesz, że mimo bólu, straty, zdrady, możliwe jest odbudowanie siebie i swojego życia. Historia Renaty jest świadectwem, że można wyjść z trudnych sytuacji silniejszym i z nową perspektywą na przyszłość.
Poznasz 5 głównych emocji towarzyszących zdradzie.
Odkryjesz moc nazywania i zrozumienia emocji. Zrozumiesz, że Twoje emocje są kluczem do głębszego poznania siebie. Nauczysz się je identyfikować, nazywać i wyrażać, by móc świadomie kierować swoim życiem.
Dostaniesz Apteczkę Pierwszej Pomocy
To aż 24 konkretnych wskazówek i narzędzi, które pozwolą Ci wyjść z emocjonalnego rollercostera.
Zrobisz pierwszy krok do ogromnej zmiany swojego życia!

Przyjdź na szkolenie jeśli:

Twoje życie wywróciło się do góry nogami i teraz rządzi nim strach, i niepewność.
Odczuwasz przejmujący ból i stratę po zdradzie.
Nie potrafisz opisać swoich emocji i ich zrozumieć.
Jest w Tobie dużo złości i nie wiesz co z nią zrobić
Jest w Tobie ogrom smutku i przechodzisz przez proces żałoby po związku.
Strach i lęk o przyszłość dominuje w Twoich myślach
WSTYD jaki odczuwasz paraliżuje Cię
Nie zgadzasz się na bierność.

Każda uczestniczka otrzyma prezenty:

WIDEO: "Piękno w Harmonii - Podróż do zdrowej skóry"​
TEST skutecznej troski o siebie
MATERIAŁY do wydruku i stosowania - diagramy i mapy myśli

IWO KONOPEK

Jako doświadczony psychoterapeuta pomagam ludziom pokonywać trudności życiowe. Pasjonuje mnie zagłębienie się w ludzką psychikę.
Dzięki mojemu profesjonalizmowi i empatii, jestem w stanie udzielać wsparcia osobom i parom w najtrudniejszych momentach, pomagając im zrozumieć i przepracować swoje emocje.

RENATA MARCINIAK

Moja praca to nie tylko obowiązek, to moje powołanie. Szczęście drugiego człowieka jest dla mnie najważniejsze. Czasami czuję się jak ratownik, gotowy pomóc w każdej sytuacji. Kiedy klient wchodzi do mojego gabinetu, widzę go jak przed prysznicem. Namydlam go, pomagam mu oczyścić się z trudności i problemów. Potem patrzę, jak spłukuje te mydliny, a cały brud z niego spływa. Wychodzi z mojego gabinetu czysty i szczęśliwy. To jest dla mnie najpiękniejsze i najbardziej wartościowe."

Moja przygoda z psychologią rozpoczęła się od kosmetyki białej. Zaczęłam zauważać zewnętrzne piękno kobiet. Piękno, które szlifowałyśmy w moim gabinecie kosmetycznym . Kobiety to diamenty. Piękne, nieoszlifowane klejnoty.
Podczas tego procesu kosmetyka biała poprowadziła mnie do wnętrza kobiet. Zobaczyłam, że szlifowanie każdego diamentu trzeba zacząć od jego wnętrza. To miłość do kobiet dała mi siłę na tworzenie piękna a kosmetyka biała była matką, która wskazała drogę.Copyright © 2024 Fundacja Skazani na Wolność All Rights Reserved. 

Zarezerwuj swoje miejsce

Uzupełnij poniższe dane - na maila otrzymasz  potwierdzenie.

Przechodząc dalej, akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Close
Przewiń do góry