Misja

Chyba nie zaprzeczysz, że Świat staje się coraz bardziej skomplikowany, a zasady funkcjonowania w nim są trudne
i wymagające. Większość z nas chce osiągnąć sukces
i sprostać różnym oczekiwaniom. 

Wierzymy, że będzie to łatwiejsze kiedy będziesz żył ze sobą w prawdzie i w szczerości.
A prowadzi do tego WOLNOŚĆ! To ona, wg nas daje możliwość bycia sobą i realizowania swoich potrzeb. 

Misją fundacji  są działania, które mają pomóc wszystkim chętnym: odkryć swoje wewnętrzne zasoby, zyskać większą pewność siebie i odwagę, aby działać w zgodzie z sobą.

Takie podejście pomaga w osiągnięciu pełni życia
i zrealizowaniu swoich celów czy marzeń.
Warto wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego, by rozwinąć swoje umiejętności i zdolności, a także zyskać większe zadowolenie z życia.

Fundacja Skazani na wolność to:

  • artykuły na naszym Blogu
  • autorskie e-booki, 
  • warsztaty on-line, 
  • warsztaty na żywo
  • jak również pomoc psychoterapeutyczna.

"Skazani na wolność"

Koncepcję „Skazanych na wolność” stworzyli polscy trenerzy
i coachowie Iwo i Natalia Konopek. Odnosi się ona do ludzi, którzy są uwięzieni w pewien sposób w swoim życiu, ale którzy mają w sobie potencjał i możliwości, by wyzwolić się z tych ograniczeń i osiągnąć swoje cele.
Natalia i Iwo opisują „skazanych na wolność” jako ludzi, którzy są skazani na niewolę swojego umysłu, nawyków czy sytuacji życiowych, ale którzy są zdolni do zmiany, jeśli tylko będą chcieli i będą mieli odpowiednie narzędzia.
Według Konopek’ów, kluczowym elementem w wyzwoleniu „skazanych na wolność” jest uświadomienie sobie, że wewnętrzne przekonania i nawyki są tylko efektem wcześniejszych doświadczeń i mogą być zmienione. W ich podejściu, „skazani na wolność” są ludźmi, którzy potrzebują wsparcia, inspiracji i narzędzi, by przezwyciężyć swoje ograniczenia i osiągnąć swoje cele.

polub

Obserwuj

Czytaj

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj od nas powiadomienia o nowych artykułach, ciekawych wydarzeniach, warsztatach czy wyjazdach!

Shopping Cart
Przewiń do góry